Dark Light

HPE 10GbE SFP+ SR Multi-mode 300m Transceiver

HPE
Disponibilitate:

Stoc epuizat


2.056,29 lei

Stoc epuizat

Lifecycle

  • Obsolete Date 30-09-2024
  • End of support date 31-03-2028

Specifications

  • Ports SFP+
  • Maximum distance 400m OM4<br /> 300m OM3

Quickspecs

Compatible products

SKU: Q6M30A Categorie:
Producator

HPE

Garantie

36

Bazat pe 0 recenzii

0.0 generală
0
0
0
0
0

Fii primul pentru a revizui "HPE 10GbE SFP+ SR Multi-mode 300m Transceiver"

Nu există comentarii încă.