Dark Light

HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 0.5m 1-Pack Fiber

HPE
Disponibilitate:

Stoc epuizat


246,21 lei

Stoc epuizat

Lifecycle

  • Obsolete Date 30-06-2025
  • End of support date 31-07-2028

Specifications

  • Weight 1 lb
  • Cable length 0.5m
  • Product Dimensions (metric) 1.27 x 30.48 x 25.4 cm
  • Product Dimensions (imperial) 0.5 x 12 x10 in
  • Weight 0.45 kg
  • Cable type Fiber Optic Cable

Quickspecs

Compatible products

SKU: AJ833A Categorie:
Producator

HPE

Garantie

12

Bazat pe 0 recenzii

0.0 generală
0
0
0
0
0

Fii primul pentru a revizui "HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 0.5m 1-Pack Fiber"

Nu există comentarii încă.