Dark Light

HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable

HPE
Disponibilitate:

Stoc epuizat


11.828,56 lei

Stoc epuizat

Lifecycle

  • Obsolete Date 30-11-2024
  • End of support date 30-06-2029

Specifications

  • Weight 1.5 lbs
  • Form factor QSFP to QSFP
  • Cable diameter 3mm
  • Product Dimensions (metric) 78.74 x 24.13 x 78.74 cm
  • Product Dimensions (imperial) 7.64 (W) x 1.26 (L) x 11 (H) in
  • Weight 0.68 kg
  • Cable type LC, MPO12, MPO16
  • Transceiver form factor SFP/SFP28/SFP56, QSFP/QSFP28/QSFP56
  • Connector type LC, MPO12, MPO16
  • Minimum cable bend radius 7.5mm
  • Warranty 12 month
  • Cable length 0.5m to 50m

Quickspecs

Compatible products

Documents

SKU: QK731A Categorie:
Producator

HPE

Garantie

12

Bazat pe 0 recenzii

0.0 generală
0
0
0
0
0

Fii primul pentru a revizui "HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable"

Nu există comentarii încă.