Dark Light

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF Transceiver

ARUBA NETWORKS
Disponibilitate:

Stoc epuizat


657,97 lei

Stoc epuizat

SKU: J9054D Categorie:
Producator

ARUBA NETWORKS

Garantie

999

Bazat pe 0 recenzii

0.0 generală
0
0
0
0
0

Fii primul pentru a revizui "Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF Transceiver"

Nu există comentarii încă.