Dark Light
-98%

Modul HP transceiver X121 SFP 1 port 1G LC LX

ARUBA NETWORKS
Disponibilitate:

Stoc epuizat


13,44 lei 755,45 lei

Stoc epuizat

Lifecycle

  • Obsolete Date 31-03-2018
  • End of support date 31-03-2023

Specifications

  • Ports 1 LC 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX), Duplex: full only
  • Operating humidity range 0 to 85% (noncondensing)
  • Technical notes A mode conditioning patch cord may be needed in some multimode fiber installations.Wavelength: 1310nmPower Consumption: < 500mW Typical
SKU: J4859C Categorie:
Producator

ARUBA NETWORKS

Garantie

999

Bazat pe 0 recenzii

0.0 generală
0
0
0
0
0

Fii primul pentru a revizui "Modul HP transceiver X121 SFP 1 port 1G LC LX"

Nu există comentarii încă.