Dark Light
-37%

Modul TP-Link, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP, TL-SM321A-2, DDM, SFP-MSA, Hot

TP-LINK
Disponibilitate:

În stoc


66,38 lei 105,87 lei

În stoc

Modul TP-Link, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP, TL-SM321A-2, DDM, SFP-MSA, Hot Swappable, standarde: IEEE 802.3z, TCP/IP, lungime maxima a cablului: 2 km, LC Simplex, 1.25 Gbps.

SKU: TL-SM321A-2 Categorie:
Switch-CM-Type

SFP

Interfata

RJ-45

Producator

TP-LINK

Garantie

24

Bazat pe 0 recenzii

0.0 generală
0
0
0
0
0

Fii primul pentru a revizui "Modul TP-Link, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP, TL-SM321A-2, DDM, SFP-MSA, Hot"

Nu există comentarii încă.