Dark Light

Planet Compatible 1.25GB SFP – Single Mode – BiDi B

EDGE
Disponibilitate:

Stoc epuizat


46,21 lei

Stoc epuizat

Planet Compatible 1.25GB SFP – Single Mode – BiDi B

SKU: 1.25G-SFP-20-BD-DH Categorie:
Producator

EDGE

Garantie

36

Bazat pe 0 recenzii

0.0 generală
0
0
0
0
0

Fii primul pentru a revizui "Planet Compatible 1.25GB SFP – Single Mode – BiDi B"

Nu există comentarii încă.