Casti cu microfon HP gaming, HyperX Stinger Core, Over-head, 18- 23000Hz, 30 Ohm, Wireless, XBOX
Casti audio
Compare
Casti Gaming HP HyperX Stinger Core, wireless XBOX
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
797,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Da |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| USB connectivity | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Design căști | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Ear coupling | Circumaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Magnet type | Neodymium |
| Driver unit | 4 cm |
| Recommended usage | Gaming |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Acoustic system | Closed |
| Driver type | Dynamic |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 2% |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Noise canceling type | Active |
| Microphone type | Boom/In-line |
| Master (outer) cases per pallet layer | 24 pc(s) |
| Headphone sensitivity | 98.5 dB |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188047439 |
| Microfon | Da |
| Gaming | Da |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| AC adapter included | No |
| Depth | 8.2 mm |
| Battery type | Built-in battery |
| Product colour | Black, Green |
| Product type | Headset |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Cable length | 0.5 m |
| Package weight | 390 g |
| Package depth | 93 mm |
| Country of origin | China, Vietnam |
| Height | 180 mm |
| Weight | 275 g |
| USB Type-C required charging power (min) | 15 W |
| Width | 177.4 mm |
| Maximum input power | 1 mW |
| Package width | 219 mm |
| Package height | 230.5 mm |
| Interfata | Aux |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| Compatibility | Xbox Series X|S, Xbox One |
| Colour name | Grey-Green |
| Box contents | Wireless Gaming Headset, USB Charge Cable, Quick Start Guide |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |








Nu există comentarii încă.