HDD Server Toshiba MG09 18TB SATA-III 7200rpm 512mb
Hard Diskuri server
Compare
HDD Server Toshiba MG09 18TB SATA-III 7200rpm 512mb
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
5.679,99 lei
Stoc epuizat
| Interfață HDD server | SATA3 |
|---|---|
| Format HDD server | 3,5" |
| Viteza rotație HDD server | 7200 rpm |
| HDD-Format | 3.5" |
| Buffer HDD server | 512MB |
| Capacitate HDD server | 12TB |
| Capacitate HDD intern | 4 TB |
| Interfață HDD intern | SATA III |
| Viteza rotație HDD intern | 7200 rpm |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Producator | TOSHIBA |
| Garantie | 36 |



Nu există comentarii încă.