CR VENGEANCE 16GB (2x8GB) DDR5 KIT
Memorii RAM Desktop
Compare
CR VENGEANCE 16GB (2x8GB) DDR5 KIT
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.842,99 lei 3.308,99 lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare LED | Da |
| Radiator | Nu |
| Frecventa | 4800 MHz |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Capacity | 16GB |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 0 |






Nu există comentarii încă.