CR VENGEANCE 32GB (2x16GB) DDR5 KIT
Memorii RAM Desktop
Compare
CR VENGEANCE 32GB (2x16GB) DDR5 KIT
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
3.054,99 lei 5.487,99 lei
Stoc epuizat
| ECC | No |
|---|---|
| Kit | Da |
| Tensiune alimentare | 1.35 V |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Capacitate | 32 GB |
| Iluminare LED | Da |
| Radiator | Nu |
| Frecventa | 4800 MHz |
| DRAM-Capacity | 32GB |
| DRAM-Type | DDR5 |
| DRAM-Frequency | 6000MHZ |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 0 |






Nu există comentarii încă.