| Capacitate (GB) | 16 GB |
| Interfata | USB 2.0 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (W x D x H cm) | 42.4 x 14.95 x 5.35 mm |
| Greutate | 5.6 g |
Memorii USB
Compare
Memorie USB Flash Drive Adata, UV250, 16GB, USB 2.0
Stoc furnizor:
În stoc
35,99 lei 146,99 lei
În stoc
| Capacitate USB | 16GB |
|---|---|
| Interfață USB | USB-2.0 |
| Criptare Hardware | Nu |
| Dimensiune mini | Nu |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 60 |










Nu există comentarii încă.