SG TAB S10 Ultra X920 WIFI 14.6″ 12GB 256GB Platinum Silver (incl. Pen) (garantie doar la NOD)
| Model Procesor | N/A |
|---|---|
| Conectivitate | Fara SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Camera principala | Da |
| Camera fata | Da |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Rezolutie | N/A |
| Tip procesor tableta | Altele |
| Diagonala tableta | 14.6" |
| Memorie interna | 256 GB |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |



Nu există comentarii încă.