
SKU: HWDM-H9614A
Categorie: Masini de spalat rufe cu uscator
În stoc
3.092,99 lei
În stoc

| Viteză centrifugare | 1400 rpm |
|---|---|
| Capacitate de spălare | 9 kg |
| Slim | Nu |
| Capacitate de uscare | 6 kg |
| Motor | Inverter |
| Numar de programe | 15 |
| Functii | Prespalare |
| Panou de control | LED |
| Culoare | Alb |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Select at least 2 products
to compare
Nu există comentarii încă.