HDD WD 3.5 8TB SATA WD8005FFBX
Hard Diskuri Nas
Compare
HDD WD RED PRO 3.5 8TB SATA-III 7200rpm 256MB
Stoc furnizor:
În stoc
2.443,99 lei
În stoc
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| 24/7 operation | Yes |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 h |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| HDD capacity | 8 TB |
| Interface | Serial ATA |
| Component for | NAS |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Capacitate HDD Nas | 8 TB |
| HDD size | 3.5 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Weight | 670 g |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Certification | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |




Nu există comentarii încă.