HPE ANW AP-MNT-U CAMPUS TYPE U BRKT KIT
Access point & Range Ext.
Compare
HPE ANW AP-MNT-U CAMPUS TYPE U BRKT KIT
Stoc furnizor:
Doar 2 rămase în stoc
297,99 lei
Doar 2 rămase în stoc
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi standard | ac |
| WiFi Frequency | 2.4/5-GHz |
| Suitable for indoor use | Yes |
| PoE | Nu |
| Band | N/A |
| Antena | N/A |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Numar porturi | N/A |
| Viteza Transport | N/A |
| Depth | 155 mm |
| Width | 36 mm |
| Quantity per pack | 4 pc(s) |
| Product type | WLAN access point mount |
| Height | 211 mm |
| Weight | 181.4 g |
| Producator | ARUBA NETWORKS |
| Garantie | 60 |





Nu există comentarii încă.