DL EC27250 FHD U7-150U 16 512 W11H
All-in-One Consumer Dell 27 EC27250 AIO cu procesor Intel Core
În stoc
6.408,99 lei 7.236,99 lei
În stoc
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| HDMI | 2 |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Tip display | FHD |
| Touchscreen | Nu |
| Producator procesor | Intel |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip placă video | Integrata |
| Serie placa video | Intel |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Culoare | Alb |
| Producator placa video | Intel |
| Webcam integrat | Da |
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Diagonala display | 27 inch |
| Model Procesor | 150U |
| Tip procesor | Intel Core 7 |
| USB Type A | N/A |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Home |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| AIO-CPU | Intel-i7 |
| AIO-Screen-Size | 27" |
| Tip Memorie | DDR5 |
| Model GPU | Intel Graphics |
| Destinat pentru | Consumer |
| Copilot+ PC | N/A |
| Thunderbolt | N/A |
| DisplayPort | N/A |
| USB 3.0 | 3 |
| Unitate Optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Format | Full HD |
| Microfon integrat | Da |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Frecventa turbo max | 5.40 GHz |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Numar Thread-uri | 12 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| Sistem de operare | Windows 11 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| USB 3.1 | 1 |
| Numar Nuclee | 10 |
| Frecventa Procesor: | 1.80 GHz |
| Familie Procesor | Intel Core 7 din prima serie |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Max TDP | 55 W |
| Numar procesoare | 1 |
| Tehnologie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Monitor inclus | Da |
| Widescreen | Da |
| Suprafata ecran | Anti-Glare |
| IPS display | Da |
| All-in-One | Da |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Model | ALC3289 |
| Tip Boxe | Stereo |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Socket procesor | 1744 |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Slot 1 | 8 GB |
| Ecran | LED Backlight WVA |
| Timp de raspuns | 25 ms |
| Senzor webcam | 5 MP |
| Rezolutie webcam | 2880 x 1800 pixeli |
| Caracteristici | Luminozitate: 300 niti |
| Slot M.2 | 1 x M.2 2230 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Frecventa memorie | 5200 MHz |
| Altele | Tip SSD: M.2 PCI Express Gen4 x4 NVMe |
| Familie placa video | Intel Graphics |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Suport Shader Model | 3.0 |
| Dimensiune | 614.7 x 394.82 x 41.8 mm |
| Greutate | 6.25 kg |
| Sursa | Adaptor extern 90 W |
| Jack casti | 1x combo |
| Card slot | SD 3.0 |
| Tastatura: | DaTastatura Dell Pro KM5221W, Wireless |
| Mouse | DaMouse Optic Dell Pro KM5221W, Wireless |
| Slot 2 | 8 GB |
| Tip carcasa | All-In-One |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Gen 2 |
| Putere | 2 x 5 W |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Software inclus | McAfee LIveSafe 1-anMcAfee+ Premium 30 zile trial |
| Producator | DELL |
| Garantie | 12 |




Nu există comentarii încă.