Casti gaming wireless HP HyperX Cloud 2, surround virtual 7.1, Rosu
Casti audio
Compare
Casti HP HyperX Headset Cloud II, Wireless, negru
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.578,99 lei
Stoc epuizat
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Wireless | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Design căști | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Multicolor |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Ear coupling | Circumaural |
| Magnet type | Neodymium |
| Microphone type | Boom |
| Recommended usage | Gaming |
| Virtual surround | Yes |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Wireless range | 20 m |
| Acoustic system | Closed |
| Driver type | Dynamic |
| Battery operated | Yes |
| Continuous audio playback time | 30 h |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 1% |
| Noise canceling type | Active |
| Driver unit | 5.3 cm |
| Headphone sensitivity | 104 dB |
| Headphone frequency | 15 – 20000 Hz |
| Impedance | 60 Ω |
| Microphone sensitivity | -20 dB |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188047842 |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery recharge time | 3 h |
| AC adapter included | No |
| Product colour | Black, Red |
| Battery type | Built-in battery |
| Product type | Headset |
| Weight | 300 g |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Frequency-Band | 2.4 GHz |
| Country of origin | China, Vietnam |
| USB Type-C required charging power (min) | 15 W |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| Colour name | Black; Red |
| Compatibility | PC, PS5™, PS4™ |
| Box contents | Gaming Headset, USB adapter, USB Charge Cable Detachable mic, Mic Pop Filter, Quick Start Guide |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |










Nu există comentarii încă.