JBL Tune 520BT Blue
| Wireless | Da |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Number of microphones | 1 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Design căști | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Albastru |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Volume control | Button |
| Foldable | Yes |
| Adjustable headband | Yes |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Ear coupling | Supraaural |
| Driver type | Dynamic |
| Battery operated | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Charging source | USB |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP |
| Impedance | 30 Ω |
| Headphone sensitivity | 102 dB |
| Driver unit | 3.3 cm |
| Battery-Capacity | 450 mAh |
| Input voltage (earpieces) | 3.7 V |
| Continuous audio playback time | 57 h |
| HSET-Design | In-ear |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Producator | JBL |
| Garantie | 24 |





Nu există comentarii încă.