HDD extern WD, Black P10 Game Drive, 5TB, 2.5″, USB 3.2, compatibil cu PS4, Negru
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern WD Black P10 Game Drive PS4, 5TB, negru,
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.988,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8.1 |
| Plug and Play | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Capacitate HDD extern | 5 TB |
| HDD capacity | 5 TB |
| Ethernet LAN | No |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Bus powered | USB |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Nu |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Weight | 230 g |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Width | 88 mm |
| Height | 208 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| USB connector | Micro-USB B |
| Depth | 118 mm |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |






Nu există comentarii încă.