HDD extern WD, Black P10 Game Drive, 5TB, 2.5″, USB 3.2, compatibil cu PS4, Negru
Hard Diskuri externe
Compare
HDD Extern WD Black P10 Game Drive PS4, 5TB, negru,
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
3.644,99 lei
Stoc epuizat
| Alimentare USB | Da |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8.1 |
| Plug and Play | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| USB connector | Micro-USB B |
| Thunderbolt technology | No |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Capacitate HDD extern | 5 TB |
| HDD capacity | 5 TB |
| Weight | 230 g |
| Width | 88 mm |
| Depth | 118 mm |
| Height | 20.8 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| HDD size | 2.5 |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |












Nu există comentarii încă.