Ubiquiti 2×2 MIMO airMAX ac Sector Access Point, LAP-120; Frequency: 5GHz; Throughput: 450+ Mbps; 1x 10/100/1000 Ethernet Port;
Access point & Range Ext.
Compare
Ubiquiti 2×2 MIMO airMAX ac Sector Access Point, LAP-120; Frequency:
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
837,99 lei
Stoc epuizat
| Compatibil Mesh | Nu |
|---|---|
| Quick installation guide | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Mounting kit | Yes |
| Internal memory | 64 MB |
| Antenna gain level (max) | 16 dBi |
| Numar porturi | 1-3 |
| Mounting | Pole |
| Processor model | Atheros MIPS 74Kc |
| PoE | Nu |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Tehnologie WI-FI | WI-FI |
| Bandwidth note | 5150 – 5875 MHz |
| Processor frequency | 533 MHz |
| Antenna type | MIMO directional antenna |
| Cables included | AC |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Depth | 544 mm |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Weight | 420 g |
| Power source type | PoE |
| Power consumption (max) | 7 W |
| Frequency-Band | 5 GHz |
| Harmonized System (HS) code | 85177100 |
| Certification | FCC, IC, CE |
| Width | 78.7 mm |
| Height | 452.3 mm |
| Putere Consumata | 7 W |
| Instalare | Exterior |
| Antena | Sectoriala, MIMO 2×2, 120 grade |
| Tip Antena | Unidirectionala |
| Conector | 1x RJ45 Ethernet 10/100/1000 Mbps |
| Putere antena max | 16 dBi |
| Frecventa | 5 GHz |
| Standarde | IEEE 802.11ac MIMO 2×2 |
| VSWR | 1.5:1 |
| Polarizare HPBW verticala | Da |
| Polarizare HPBW orizontala | Da |
| Procesor | Atheros MIPS 74KC, 533MHz |
| Alimentare | 24V PoE pasiv |
| Led | Power, Ethernet |
| Memorie RAM | 64MB DDR2 |
| Dimensiuni | 452.3 x 78.7 x 54.4 mm |
| Greutate | 0.42 Kg |
| Temperatura de functionare | -40°C la +70°C |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |






Nu există comentarii încă.