Suport auto si incarcator wireless SPACER pt. SmartPhone 2 in 1, fixare in grilaj, incarcare wireless Qi 10W
| Universal | Da |
|---|---|
| Compatibilitate Brand: | Universal |
| Lungime cablu | sub 1.5 metri |
| Culoare | Negru |
| Amperaj maxim | 5W/ 7.5W/ 10W |
| Cablu de date inclus | Da (USB-A la micro-USB) |
| Caracteristici | Prindere de grilaj ventilatie sau bord masina cu adeziv |
| Compatibilitate | Compatibil cu majoritatea brandurilor prezenteQi Standard |
| Conector | Micro-USB |
| Dimensiuni | 10 x 9.5 x 5 cm |
| Protectie | ScurtcircuitSupraincarcareSupratensiune |
| Tehnologie | Compatibil Qi |
| Tip incarcator | Wireless |
| Voltaj de iesire | 5V/1A, 7.5W/1A, 9V/1.2A |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 36 |








Nu există comentarii încă.