UBIQUITI 1GBPS Multi-mode Optical Module transceiver, Conectori: LC, TX Wavelength: 850 nm, RX Wavelength: Black Latch: 850 nm, Data Rate: 1.25 Gbps, Lungime maxima cablu: 550m.
Accesorii switchuri
Compare
UBIQUITI 1GBPS Multi-mode Optical Module transceiver, Conectori: LC, TX Wavelength:
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
168,99 lei
Stoc epuizat
| Maximum operating temperature | 70 °C |
|---|---|
| Minimum operating temperature | 0 °C |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | Yes |
| Maximum transfer distance | 550 m |
| Maximum data transfer rate | 1250 Mbit/s |
| Fiber optic connector | LC |
| Tx wavelength (max) | 850 nm |
| Rx wavelength (max) | 850 nm |
| Data transfer rate | 1250 Mbit/s |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Product colour | Stainless steel |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |




Nu există comentarii încă.