Ubiquiti POE-24-24W-G Gigabit Poe Adapter, Output Voltage 24VDC @ 1.0A, Input Current 750mA @ 90VAC, Efficiency 86.2+%.
Accesorii switchuri
Compare
Ubiquiti POE-24-24W-G Gigabit Poe Adapter, Output Voltage 24VDC @ 1.0A,
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
136,99 lei
Stoc epuizat
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
|---|---|
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Power over Ethernet (PoE) voltage | 24 V |
| Data transfer rate | N/A |
| Height | 33 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Width | 88 mm |
| Depth | 57 mm |
| Weight | 158.5 g |
| Producator | UBIQUITI |
| Garantie | 24 |





Nu există comentarii încă.