MIKROTIK MAP LITE ACCESS POINT RBMAPL-2N, CPU: QCA9533 650 MHz, dimesniuni: 48x49x11mm, RouterOS, RAM: 64MB, 16MB Flash, Wi-Fi 4, Single Band 2.4Ghz- 300 Mbit/s, Interfata: 1 x 10/100Mbps RJ45, POE psiv in 802.3af/at, IP20,
Access point & Range Ext.
Compare
MIKROTIK MAP LITE ACCESS POINT RBMAPL-2N, CPU: QCA9533 650 MHz,
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
276,98 lei
Stoc epuizat
| AP-Type | Managed |
|---|---|
| WiFi Frequency | 2.4-GHz |
| WiFi standard | b/g/n |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Antena | Interna |
| Internal | No |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Antenna gain level (max) | 15 dBi |
| Internal memory | 64 MB |
| Flash memory | 16 MB |
| Operating system installed | RouterOS |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| 2.4 GHz | Yes |
| Numar porturi | 1-3 |
| 5 GHz | No |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Bandwidth | 2.4 GHz |
| Receiver sensitivity | 1MBit/s -96 11MBit/s -89 6MBit/s -93 54MBit/s -74 MCS0 -93 MCS7 -71 |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | Fast Ethernet |
| Built-in processor | Yes |
| AC adapter included | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 48 mm |
| Power consumption (max) | 35 W |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 70 °C |
| Depth | 11 mm |
| Width | 49 mm |
| Producator | MIKROTIK |
| Garantie | 24 |













Nu există comentarii încă.