1000W AC&240V DC Power Module (Back to Front,Power panel side exhaust)
- Nu poți să adaugi „Kit Wi-Fi TP Link AV600 Powerline, Powerline: pana la 600” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Adaptoare PowerLAN
Compare
1000W AC&240V DC Power Module (Back to Front,Power panel side
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.701,99 lei
Stoc epuizat
| Total power | 1000 W |
|---|---|
| Purpose | Server |
| Wireless | Nu |
| Cantitate in pachet | 1 |
| Culoare | Altele |
| LAN ports | None |
| Power protection features | Over current, Over voltage, Overheating, Under voltage |
| Depth | 215 mm |
| Height | 40 mm |
| LED indicators | Yes |
| Weight | 1.1 kg |
| Product colour | Metallic |
| AC input voltage | 240 V |
| Width | 90 mm |
| Producator | HUAWEI |
| Garantie | 12 |





Nu există comentarii încă.