Adaptor Baseus Ingenuity Series Mini OTG, USB 3.1 (M) la USB Type-C (T), corp metalic, albastru
Cabluri periferice
Compare
Adaptor Baseus Ingenuity Series Mini OTG, USB 3.1 (M) la
Stoc furnizor:
În stoc
13,99 lei
În stoc
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
|---|---|
| Connector 1 | USB Type-C |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Pentru | Alimentare, Transfer date |
| Conector 2 | USB A |
| Lungime | N/A |
| Conector 1 | N/A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Blue |
| Housing material | Aluminium |
| Height | 205 mm |
| Depth | 85 mm |
| Culoare | Albastru |
| Weight | 4.8 g |
| Width | 164 mm |
| Connector 2 | USB-A 3.2 Gen 1 |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |






Nu există comentarii încă.