Cablu Baseus HD Series, HDMI-HDMI, rezolutie 4K UHD (3840 x 2160) la 60 Hz, lungime 2m, negru
Cabluri video
Compare
Cablu Baseus HD Series, HDMI-HDMI, rezolutie 4K UHD (3840 x
Stoc furnizor:
În stoc
21,99 lei 26,99 lei
În stoc
| Canal Ethernet | Nu |
|---|---|
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 30 Hz |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Conector 1 | HDMI |
| Conector 2 | HDMI |
| Lungime cablu | 1.6m – 2m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector contacts plating | Copper |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cable length | 2 m |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |





Nu există comentarii încă.