Camera de supraveghere Bullet 2MP Hikvision DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM), lentila fixa: 2.8,
HIKVISION
Stoc furnizor:
În stoc
În stoc
Compare
Camera de supraveghere Bullet 2MP Hikvision DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM), lentila fixa: 2.8, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba: 40m, microfon incorporat, alarma la evenimente: Motion Detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, max. 11.4 W, protectie: IP67, dimensiuni: 82.6 mm × 77.1 mm × 213.2 mm, greutate: 467g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
SKU: DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM) Categorie:
Rezoluție cameră
HD 1080P( 2MP)
Tehnologie
Analog
Camera Wireless
No
Format cameră
Bullet
Infra Rosu
No
Obiectiv fix
2.8mm
Obiectiv varifocal
Producator
HIKVISION
Garantie
36
Bazat pe 0 recenzii
0.0 generală
0
Fii primul pentru a revizui "Camera de supraveghere Bullet 2MP Hikvision DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM), lentila fixa: 2.8,"