Camera de supraveghere Bullet 2MP Hikvision DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM), lentila fixa: 2.8, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba: 40m, microfon incorporat, alarma la evenimente: Motion Detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, max. 11.4 W, protectie: IP67, dimensiuni: 82.6 mm × 77.1 mm × 213.2 mm, greutate: 467g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
Camere supraveghere
Compare
Camera de supraveghere Bullet 2MP Hikvision DS-2CE12DF3T-PIRXOS(2.8MM), lentila fixa: 2.8,
Stoc furnizor:
În stoc
În stoc
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
|---|---|
| Tehnologie | Analog |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Bullet |
| Infra Rosu | No |
| Obiectiv fix | 2.8mm |