Carcasa 1stPLAYER Gaming MV5-wh, 5 ventilatoare aRGB, Micro-ATX, telecomanda, alb
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Front-USB_Audio | Yes |
| Recomandat Gaming | Da |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Nu |
| Placi baza compatibile | mITX, mATX |
| USB 3.0 | 2 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| Pozitionare sursa | Jos |
| Geam lateral | Da, tempered glass |
| mATX | Da |
| mITX | Da |
| Sloturi Expansiune | 4 |
| Bays Intern 2.5 inch | 2 |
| Suport radiator | Tavan – 1 x 240mm |
| Spate | 1 x 120 mm LED ARGB |
| Tavan | 2 x 120 mm |
| Tip carcasa | CubeTower |
| Inaltime cooler CPU | 157 mm (Max) |
| Lungime video GPU | 330 mm (Max) |
| Bays Intern 3.5 inch | 1 |
| Ventilatoare incluse | 5 |
| Ventilatoare maxim compatibile | 7 |
| Fata | 2 x 120 mm LED ARGB |
| Podea | 2 x 120 mm LED ARGB |
| Iluminare LED | Da, ARGB |
| Dimensiuni | 360 x 282 x 377 mm |
| Producator | 1st PLAYER |
| Garantie | 24 |









Nu există comentarii încă.