CARCASA FSP U691-BP ULTRA TOWER ATX
-45%
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 2 |
|---|---|
| SSD form factor | 2.5 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Tip carcasa | Ultra Tower |
| Ventilator Inclus | Nu |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Number of 2.5 bays | 4 |
| Power supply included | No |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Rear fans diameters supported | 120,140 mm |
| HDD/SSD combo cage | Yes |
| Number of expansion slots | 9 |
| Side window | Yes |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Supported HDD sizes | 3.5 |
| Maximum PSU length | 25 cm |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Form factor | Ultra Tower |
| Number of 3.5 bays | 3 |
| Supported motherboard form factors | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Bottom fans diameters supported | 120 mm |
| Number of side fans supported (max) | 4 |
| Number of bottom fans supported (max) | 3 |
| Maximum CPU cooler height | 18 cm |
| LED controller | Yes |
| Maximum graphics card length | 42 cm |
| Side fans diameters supported | 120,140 mm |
| Material thickness | 0.8 mm |
| Material | Glass, SPCC |
| Product colour | Black |
| Weight | 11.6 kg |
| Width | 258 mm |
| Side radiator sizes supported | 480 mm |
| Placi baza compatibile | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Illumination location | Back |
| Depth | 451 mm |
| Height | 568 mm |
| Producator | FORTRON |
| Garantie | 0 |





Nu există comentarii încă.