Card memorie Kingston SDXC Canvas React Plus Class 10 UHS-II 128GB
- Nu poți să adaugi „Card de Memorie MicroSD Adata Premier PRO, 128GB, Adaptor SD,” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Carduri memorie
Compare
Card de Memorie Kingston SDXC Canvas React Plus Class 10
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
341,99 lei 1.311,99 lei
Stoc epuizat
| Adaptor | Da |
|---|---|
| SD-Type | SD |
| SD-Capacity | 128GB |
| Sustainability compliance | Yes |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Flash card type | SDXC |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Height | 2.1 mm |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Supported file systems | exFAT |
| Package height | 114.3 mm |
| Master (outer) case width | 114.3 mm |
| Master (outer) case length | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 94 mm |
| Capacity | 128 GB |
| Width | 32 mm |
| Write protection switch | Yes |
| Internal memory type | UHS-II |
| Depth | 24 mm |
| Package width | 101.6 mm |
| Package depth | 5.6 mm |
| Package weight | 13.83 g |
| Weight | 1.7 g |
| Read speed | 280 MB/s |
| Video Speed Class | V60 |
| Master (outer) case gross weight | 396.02 g |
| Compliance certificates | CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), UKCA, VCCI |
| Write speed | 100 MB/s |
| Tip card | SDXC |
| Capacitate card | 128 GB |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |












Nu există comentarii încă.