Micro Secure Digital Card SanDisk, 128GB, Clasa 10, Reading speed: 100MB/s
Carduri memorie
Compare
Card de Memorie Micro Secure Digital Card SanDisk, 128GB, Clasa
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
224,99 lei 312,99 lei
Stoc epuizat
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Product colour | White |
| Protection features | Shock resistant, Temperature proof, Waterproof |
| Depth | 15 mm |
| Read speed | 100 MB/s |
| Write speed | 40 MB/s |
| Width | 11 mm |
| Height | 1 mm |
| Capacity | 128 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Capacitate card | 128 GB |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 84 |









Nu există comentarii încă.