Micro Secure Digital Card ADATA 64Gb, AUSDX64GUICL10-RA1, Clasa 10, adaptor SD (pentru telefon)
- Nu poți să adaugi „Card de Memorie MicroSD Adata Premier PRO, 128GB, Adaptor SD,” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Carduri memorie
Compare
Card de Memorie MicroSD Adata, 64GB, Adaptor SD, Class 10
Stoc furnizor:
În stoc
136,99 lei
În stoc
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Weight | 25 g |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Capacity | 64 GB |
| Flash memory class | Class 10 |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Depth | 15 mm |
| Width | 11 mm |
| Height | 1 mm |
| Read speed | 30 MB/s |
| Write speed | 10 MB/s |
| Certification | FCC, CE, BSMI, VCCI |
| Memory voltage | 2.7,3.3,3.6 V |
| Internal memory type | UHS |
| Capacitate card | 64 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 24 |








Nu există comentarii încă.