Card de memorie ADATA Premier, MicroSDXC, 256GB, UHS-I, Class 10 + Adaptor
Carduri memorie
Compare
Card de Memorie MicroSD Adata Premier, 256GB, Adaptor SD, Class
Stoc furnizor:
În stoc
179,99 lei 237,99 lei
În stoc
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Capacity | 256 GB |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Depth | 1 mm |
| Read speed | 100 MB/s |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Video Speed Class | V10 |
| Certification | FCC , CE , VCCI , CTICK , EAC |
| Width | 11 mm |
| Height | 1 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Write speed | 25 MB/s |
| Protection features | Heat resistant, Scratch resistant, Shock resistant, Waterproof |
| Capacitate card | 256 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Producator | ADATA |
| Garantie | 24 |








Nu există comentarii încă.