SD Card Kingston, 64GB, Canvas GO Plus, Clasa 10 UHS-I, Speed up to 170 MB/s, 3.3V, exFAT, adaptor inclus
- Nu poți să adaugi „Card de Memorie SanDisk Ultra microSD, 32GB, Class 10” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Carduri memorie
Compare
Card de Memorie MicroSD Kingston Canvas GO Plus, 64GB, Adaptor
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
434,99 lei
Stoc epuizat
| Capacitate SD | 64GB |
|---|---|
| Tip SD | SD |
| Adaptor | Da |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Capacity | 64 GB |
| Flash memory class | Class 10 |
| Read speed | 170 MB/s |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Memory adapter included | SD |
| Width | 15 mm |
| Supported file systems | exFAT |
| Depth | 11 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Package weight | 12.7 g |
| Master (outer) case width | 114.3 mm |
| Master (outer) case length | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 94 mm |
| Height | 1 mm |
| Package width | 101.6 mm |
| Package depth | 5.6 mm |
| Flash card type | MicroSD |
| Protection features | Shock resistant, Temperature proof, Vibration proof, Waterproof, X-ray proof |
| Weight | 1.7 g |
| Master (outer) case gross weight | 368.6 g |
| Write speed | 70 MB/s |
| Capacitate card | 64 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |













Nu există comentarii încă.