MicroSD Kingston, 128GB, Select Plus, Clasa 10 UHS-I Performance, R: 100 MB/s, include adaptor SD (pentru telefon)
- Nu poți să adaugi „Card de Memorie MicroSD Adata 256GB, Adaptor SD, Class 10” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Carduri memorie
Compare
Card de Memorie MicroSD Kingston Select Plus, 128GB, Adaptor SD,
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
542,99 lei
Stoc epuizat
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Read speed | 100 MB/s |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Video Speed Class | V10 |
| Supported file systems | exFAT |
| Protection features | Shock resistant, Vibration proof, X-ray proof |
| Compatible operating systems | Android |
| Weight | 0.2 g |
| Package width | 5.59 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Package weight | 12.7 g |
| Master (outer) case width | 114.3 mm |
| Master (outer) case length | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 94 mm |
| Master (outer) case gross weight | 362 g |
| Capacity | 128 GB |
| Depth | 24 mm |
| Width | 2.1 mm |
| Height | 32 mm |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Capacitate card | 128 GB |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |













Nu există comentarii încă.