Micro Secure Digital Card SanDisk Extreme, 32GB, Clasa 10, R/W speed: up to 100MB/s/, 60MB/s, include adaptor SD (pentru telefon)
- Nu poți să adaugi „Card de Memorie MicroSD Adata, 64GB, Adaptor SD, Class 10” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Carduri memorie
Compare
Card de Memorie MicroSD SanDisk Extreme, 32GB, Adaptor SD, Class
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
174,99 lei
Stoc epuizat
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Package type | Blister |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Width | 15 mm |
| Capacity | 32 GB |
| Weight | 4.54 g |
| Read speed | 100 MB/s |
| Depth | 1.02 mm |
| Height | 10.9 mm |
| Write speed | 60 MB/s |
| Package width | 101.6 mm |
| Product colour | Red, White, Yellow |
| Protection features | Shock resistant, Splash proof, Temperature proof, Waterproof |
| Memory adapter size (WxDxH) | 23.88 x 2.03 x 31.75 mm |
| Package depth | 6.62 mm |
| Package height | 152.4 mm |
| Package weight | 14.3 g |
| Master (outer) case width | 104.9 mm |
| Master (outer) case length | 79.5 mm |
| Master (outer) case height | 158.8 mm |
| Master (outer) case gross weight | 440.51 g |
| Tip card | Micro-SDHC |
| Capacitate card | 32 GB |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 84 |















Nu există comentarii încă.