CASTI Baseus Bowie E3, pt smartphone, wireless, protectie apa IP64, bluetooth 5.0, microfon pe casca, negru
Casti audio
Compare
CASTI Baseus Bowie E3, pt smartphone, wireless, protectie apa IP64,
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
220,00 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Da |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Fast charging | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Design căști | In-ear |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Headset type | Binaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Battery operated | Yes |
| Wearing style | In-ear |
| Recommended usage | Calls/Music/Sport/Everyday |
| Wireless range | 10 m |
| Ear coupling | Intraaural |
| Microphone type | Built-in |
| Base station colour | Black |
| Base station USB connector | USB Type-C |
| Charging source | Battery, USB |
| Magnet type | Titanium |
| Driver unit | 1.3 cm |
| Right earpiece battery capacity | 35 mAh |
| Left earpiece battery capacity | 35 mAh |
| Continuous audio playback time | 25 h |
| Battery capacity (charging case) | 330 mAh |
| Left earpiece weight | 35 g |
| Right earpiece weight | 35 g |
| Charging case dimensions (W x D x H) | 50 x 48 x 26 mm |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Battery type | Built-in battery |
| Product type | Headset |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Battery recharge time | 1 h |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |













Nu există comentarii încă.