Casti cu fir Trust GXT 406 Pine, interfata jack 3.5mm, frecventa raspuns 20 Hz, 20.000 Hz, negru
Casti audio
Compare
Casti cu fir Trust GXT 406 Pine, interfata jack 3.5mm,
Stoc furnizor:
În stoc
152,99 lei 201,99 lei
În stoc
| Wireless | Nu |
|---|---|
| HSET-Design | Over-ear |
| Microphone | Yes |
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Microphone mute | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design căști | In-ear |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | Intre 1 si 1.5 m |
| Culoare | Negru |
| Headset type | Binaural |
| Volume control | Button |
| Control unit type | In-line control unit |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Microphone type | Boom |
| Recommended usage | Gaming |
| Cable colour | Black |
| Headphone sensitivity | 96 dB |
| Detachable microphone | Yes |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 1% |
| Wearing style | In-ear |
| Ear coupling | Intraaural |
| Intraaural headphones type | In-ear monitors |
| Number of drivers | 3 |
| Microfon | N/A |
| Gaming | Yes |
| Driver unit | 6 mm |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter included | No |
| Product type | Headset |
| Carrying case | Yes |
| Weight | 22 g |
| Control type | Lever |
| Diaphragm material | Neodymium |
| Height | 1200 mm |
| Interfata | Aux |
| Operating keys | Mute, Play/Pause, Voice assistant, Volume +, Volume – |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |




Nu există comentarii încă.