Casti cu fir Trust GXT 415BM Zirox, lungime cablu 200 cm, frecventa raspuns 20 Hz, 20.000 Hz, negru/galben
-25%
Casti audio
Compare
Casti cu fir Trust GXT 415BM Zirox, lungime cablu 200
Stoc furnizor:
În stoc
127,98 lei 169,99 lei
În stoc
| Wireless | Nu |
|---|---|
| HSET-Design | Over-ear |
| Microphone | Yes |
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design căști | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | Intre 1 si 1.5 m |
| Culoare | Multicolor |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Adjustable headband | Yes |
| Ear coupling | Circumaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Microphone type | Boom |
| Recommended usage | Gaming |
| Folding microphone | Yes |
| Driver unit | 5 cm |
| Headphone sensitivity | 100 dB |
| Microfon | Da |
| Gaming | Yes |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter included | No |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black, Yellow |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Width | 170 mm |
| Product type | Headset |
| Cable length | 1.2 m |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Height | 200 mm |
| Depth | 85 mm |
| Weight | 244 g |
| Interfata | Aux |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |




Nu există comentarii încă.