Casti cu micofon Razer Blackshark V2 PRO wireless EsSports, 12 Hz – 28 kHz, 32ohm, 100db, driver 50mm, black
- Nu poți să adaugi „Casti cu micr. Spacer, wireless, utilizare multimedia, capacitate baterie 300mAh,” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Casti audio
Compare
Casti cu micofon Razer Blackshark V2 PRO wireless EsSports, 12
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
2.060,98 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Da |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wireless |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Design căști | Head-band |
| Noise-canceling | Da |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | Intre 1 si 1.5 m |
| Culoare | Negru |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Volume control | Button |
| Ear coupling | Circumaural |
| Impedance | 32 Ω |
| Microphone type | Boom |
| Microphone frequency | 100 – 10000 Hz |
| Recommended usage | Gaming |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Headphone frequency | 12 – 28000 Hz |
| Driver unit | 5 cm |
| Battery operated | Yes |
| Headphone sensitivity | 100 dB |
| Continuous audio playback time | 24 h |
| Microfon | Da |
| Gaming | Da |
| Product colour | White |
| Depth | 100 mm |
| Country of origin | China |
| Product type | Headset |
| Harmonized System (HS) code | 8518300090 |
| Cable length | 1.3 m |
| Control type | Buttons |
| Frequency-Band | 2.4 GHz |
| Package width | 215 mm |
| Width | 165 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 320 g |
| Package depth | 115 mm |
| Package weight | 719 g |
| Package height | 23.7 mm |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |







Nu există comentarii încă.