| Casti | |
| Tehnologie |
Wireless
|
| Sunet |
7.1
|
| Tip |
Externe
|
| Microfon |
Da
|
| Diametru difuzoare |
50 mm
|
| Impedanta |
32 Ohm
|
| Frecventa raspuns |
20 – 20.000 Hz
|
| Sensibilitate |
116 dB
|
| Culoare |
Negru
|
| Compatibilitate | |
| Laptop |
Da
|
| PC |
Da
|
- Nu poți să adaugi „Casti Spacer, cu fir, standard, utilizare multimedia, call center, microfon” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Casti audio
Compare
Casti cu microfon Corsair HS80 WIRELESS Surround 7.1, Multi-platform Gaming,
Stoc furnizor:
Doar 2 rămase în stoc
930,98 lei 1.232,00 lei
Doar 2 rămase în stoc
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Da |
| Backlight | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Design căști | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | Intre 1.5 si 2 m |
| Culoare | Negru |
| Wearing style | Head-band |
| Magnet type | Neodymium |
| Impedance | 32 Ω |
| Headphone sensitivity | 116 dB |
| Microphone type | Boom |
| Microphone frequency | 100 – 10000 Hz |
| Recommended usage | Gaming |
| Volume control | Rotary |
| Virtual surround | Yes |
| Folding microphone | Yes |
| Driver unit | 5 cm |
| Battery operated | Yes |
| Microphone sensitivity | -40 dB |
| Microphone input impedance | 2200 Ω |
| Headphone frequency | 20 – 40000 Hz |
| Backlight colour | Multi |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB |
| Control unit type | External control unit |
| Virtual surround technology | Dolby Atmos |
| Safety sheet | Yes |
| Continuous audio playback time | 20 h |
| Microfon | Da |
| Gaming | Da |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Battery type | Built-in battery |
| Package type | Box |
| Warranty card | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Cable length | 1.5 m |
| Quantity | 1 |
| Product type | Headset |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Wireless range | 1.8 m |
| Weight | 368 g |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 24 |








Nu există comentarii încă.