Casti cu microfon HP gaming, HyperX Cloud Alpha , Full size, Bass adjuster, 15-27000Hz, 65 Ohm, Wireless, Culoare: neagra
- Nu poți să adaugi „Casti cu micr. Spacer, wireless, utilizare multimedia, capacitate baterie 300mAh,” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Casti audio
Compare
Casti cu microfon HP HyperX Cloud Alpha, wireless, negru
Stoc furnizor:
În stoc
1.559,99 lei 1.815,99 lei
În stoc
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wireless |
| 3.5 mm connector | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Design căști | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Ear coupling | Circumaural |
| Magnet type | Neodymium |
| Microphone type | Boom |
| Recommended usage | Gaming |
| Virtual surround | Yes |
| Headphone sensitivity | 103 dB |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| Driver unit | 5 cm |
| Acoustic system | Closed |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 1% |
| Noise canceling type | Active |
| Headphone frequency | 15 – 21000 Hz |
| Impedance | 62 Ω |
| Microphone sensitivity | -15 dB |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188046036 |
| Microfon | Da |
| Gaming | Da |
| USB Type-C charging port | Yes |
| AC adapter included | No |
| Product colour | Black, Red |
| Product type | Headset |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Cable length | 0.5 m |
| Country of origin | China, Vietnam |
| USB Type-C required charging power (min) | 15 W |
| Weight | 322 g |
| Interfata | Aux |
| Compatibility | PC |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| Colour name | Black; Red |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |












Nu există comentarii încă.