Casti gaming wireless HyperX Cloud III, DTS Headphone:X Spatial Audio, 2.4GHz, spuma cu memorie, microfon 10mm metal mesh si noise cancelling, PC/PS5/PS4/Switch, rosu/negru
Casti audio
Compare
Casti gaming wireless HyperX Cloud III, DTS Headphone:X Spatial Audio,
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
1.193,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Da |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| USB connectivity | Yes |
| Number of microphones | 1 |
| HP segment | Home |
| Interfata | USB |
| Design căști | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Culoare | Multicolor |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Ear coupling | Circumaural |
| Magnet type | Neodymium |
| Microphone type | Boom |
| Recommended usage | Gaming |
| Virtual surround | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Wireless range | 20 m |
| Acoustic system | Closed |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 2% |
| Detachable microphone | Yes |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Noise canceling type | Active |
| Driver unit | 5.3 cm |
| Virtual surround technology | DTS Headphone:X 2.0 |
| Headphone frequency | 10 – 21000 Hz |
| Impedance | 64 Ω |
| Headphone sensitivity | 111.94 dB |
| Microphone sensitivity | -21.5 dB |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029611734 |
| Compatible products | PC, PS5, PS4, Nintendo Switch |
| Microfon | Da |
| Gaming | Da |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| AC adapter included | No |
| Product colour | Black, Red |
| USB connector | USB Type-A |
| Battery type | Built-in battery |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-A |
| Height | 190 mm |
| Country of origin | China |
| Product type | Headset |
| Cable length | 0.5 m |
| Weight | 330 g |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 115 mm |
| Width | 155 mm |
| Package weight | 726 g |
| Package width | 223 mm |
| USB Type-C required charging power (min) | 15 W |
| Depth | 86.7 mm |
| Battery life | 7200 min |
| Tehnologie | Cu fir/Fara Fir |
| UNSPSC-code | 52161514 |
| Colour name | Black; Red |
| Compatibility | PC, PS5, PS4, Nintendo Switch |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |









Nu există comentarii încă.