Casti Baseus Bowie WM02, pt smartphone, wireless TWS, bluetooth 5.3, microfon pe casca, alb-crem
Casti audio
Compare
Casti In-ear Baseus Bowie WM02, wireless, Multicolor
Stoc furnizor:
În stoc
89,99 lei 112,99 lei
În stoc
| Wireless | Da |
|---|---|
| Culoare | Multicolor |
| Noise-canceling | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Lungime cablu | N/A |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Call Center | Nu |
| Design căști | In-ear |
| HSET-Design | Full-size |
| Microfon | Da |
| Gaming | No |
| Microphone | No |
| Carcasa cu acumulator | Da |
| Capacitate casca | 40 mAh |
| Capacitate carcasa | 300 mAh |
| Durata incarcare | Pana la 1.5 ore |
| Raza de actiune | 10 m |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Tip | TWS – True Wireless Stereo |
| Port incarcare | USB-C |
| Compatibilitate | Universal |
| Altele | Material: ABS |
| Accesorii incluse | Cablu incarcare USB – USB-C |
| Durata convorbire | Pana la 5 ore (70% volume) |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |





Nu există comentarii încă.