Casti in-ear Tellur Basic Urbs, Type-C, frecventa raspuns 20 Hz – 20 KHz, sensivitate 93 dB, alb
Casti audio
Compare
Casti in-ear Tellur Basic Urbs, Type-C, alb
Stoc furnizor:
Stoc epuizat
49,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Nu |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| USB connectivity | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
| Design căști | In-ear |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime cablu | Intre 1 si 1.5 m |
| Culoare | Alb |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Microphone type | In-line |
| Impedance | 32 Ω |
| Wearing style | In-ear |
| Ear coupling | Intraaural |
| Cable colour | White |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Headphone sensitivity | 93 dB |
| USB connector | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter included | No |
| Product colour | White |
| Product type | Headset |
| Cable length | 1.2 m |
| Control type | Buttons |
| Weight | 11 g |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |






Nu există comentarii încă.