CASTI LOGITECH H110 981-000271
-22%
Casti audio
Compare
CASTI LOGITECH H110 981-000271
Stoc furnizor:
În stoc
75,99 lei 96,99 lei
În stoc
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Master (outer) case height | 231 mm |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design căști | Head-band |
| Noise-canceling | Da |
| Call Center | Da |
| Lungime cablu | Intre 2 si 2.5 m |
| Culoare | Multicolor |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Ear coupling | Supraaural |
| Impedance | 32 Ω |
| Microphone type | Boom |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Cable colour | Black |
| Folding microphone | Yes |
| Headphone sensitivity | 100 dB |
| 2x 3.5 mm connectors | Yes |
| Microphone frequency | 100 – 16000 Hz |
| Master (outer) case width | 247 mm |
| Master (outer) case length | 917 mm |
| Master (outer) case gross weight | 4.8 kg |
| Microfon | Da |
| User guide | Yes |
| Package type | Blister |
| Quantity | 1 |
| Product type | Headset |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Package weight | 162 g |
| Depth | 46 mm |
| Weight | 74 g |
| Package height | 176 mm |
| Package depth | 164 mm |
| Package width | 53 mm |
| Width | 144 mm |
| Height | 162 mm |
| Cable length | 2.35 m |
| Packaging content | Stereo headset User documentation 2-year manufacturer’s guarantee |
| Interfata | N/A |
| Minimum system requirements | Common calling applications across almost all platforms and operating systems |
| Product colour | Grey, Dark Grey |
| Producator | LOGITECH |
| Garantie | 24 |





Nu există comentarii încă.